• Przeglądaj nasze ofertyPraca
    • Operator Stacji Monitoringu
    • Przedstawiciel Handlowy
    • Kwalifikowany Pracownik Ochrony
    • Niekwalifikowany Pracownik Ochrony
    • Pracownik Gospodarczy
  • praca gotowy baner

Pracownik

Ochrony z Licencją

Opis Stanowiska:

  • prowadzenie obchodów obiektu chronionego
  • prowadzenie książki ochrony
  • praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • staż pracy bez znaczenia
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • licencja pracownika ochrony fizycznej I lub II stopnia
  • odpowiedzialność, komunikatywność
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń
  • niezbędne narzędzia pracy

Wyślij CV
List motywacyjny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ASCO SECURITY Sp.z o.o.Sp.K z siedzibą przy ul. Szybowcowej 31, 54-130 Wrocław w celu przesłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres rodo@ascosecurity.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane i udostępniane innym podmiotom.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest ASCO SECURITY Sp.z o.o.Sp.K z siedzibą przy ul. Szybowcowej 31, 54-130 Wrocław. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@ascosecurity.pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

(*) pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Biuro Obsługi Klienta do Twojej dyspozycji pod tel.: 71 790 7777 Zamów usługę